Stahovací schody Lusso

hlavní obrázek

Důmyslná konstrukce stahovacích schodů Lusso umožňuje rychlý a snadný přístup do podkroví. Schody jsou stabilní a bezpečné a jsou zároveň zajištěny, aby nepoškodily podlahu. Rám s konstrukcí je projektován pro zabudovánído stropu. Model Lusso je vyráběn ve standardním provedení, ale rám do otvoru ve stropu je možné zhotovit na přání v atypických rozměrech. Tyto jednoduché stahovací schody jsou vhodné do míst, kde nejsou požadavky na speciální tepelnou izolaci či protipožární ochranu. Hodí se pro rodinné domy, chaty i chalupy.

Konstrukce stahovacích schodů Lusso se skládá z rámu, který je z podhledového prostoru nalakován bílou barvou podle mezinárodní stupnice barev RAL. Víko je z 16mm silné dřevotřísky bez další povrchové úpravy. Kovová konstrukce schodů je na principu harmoniky a velmi snadno se roztáhne a opět složí. Schodnice jsou z galvanicky pozinkované oceli anatřeny černou barvou dle RAL v protiskluzovém provedení.Šířku schodů je možné si předem zvolit z několika rozměrů.

Vyberte si jednoduché stahovací schody Lusso, které jsou však velmi praktické a uspokojí vás i cenou. Umožní vám snadný přístup nejen do podkroví, ale i do dalších stropních prostor určených pro skladování často nepoužívaných věcí nebo pro kontrolu domovních rozvodů.

koupit dveře onlineVystaveno na showroomu

technické informace

Provedení: standard
Umístění: strop
Víko: jednoduché - surová dřevotříska tl. 16 mm bez povrchové úpravy
Zateplení: ne
Požární odolnost: ne
Barva rámu: bílá RAL
Barva schodnic: černá RAL + galvanický pozink

fotogalerie

nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz