Uzávěr PP

hlavní obrázek

Pro bezpečné a izolované uzavření stropních otvorů slouží Uzávěr PP, který plní tepelnou a protipožární funkci. Je určen pro uzávěry stropních vstupů, kde nejsou nutné stahovací schody a kde se vstup využívá jen zřídka. Slouží pro snadné dosažení podkrovních a dalších prostorů pro uskladnění věcí nebo pro kontrolu rozvodů v domě. Je však nezbytné, aby vzhledem k celkovému zateplení stropu a požární izolaci, plnil stejné funkce.

Uzávěr PP se skládá z rámu a oplechovaného sendvičového víka, které je vyplněno tepelnou izolací a protipožární vložkou. Odolnost vůči požáru byla testována Centrem stavebního inženýrství ve Zlíně a potvrzena certifikátem.Izolovaný kryt odolal účinkům ohně po dobu 60 minut. Tepelná izolace vyplňuje prostor víka, jehož základem je dřevěný rám napuštěný fungicidními a protiplísňovými přípravky. Tepelná izolace má součinitel prostupu tepla 1,8 W/m2.K, což odpovídá izolačním vlastnostem stěny z plných cihel 30 centimetrů silné. Další izolací je výplň montážní pěnou při instalaci do stavebního otvoru.

Víko je upevněno k rámu nerezovými panty a při délce větší než jeden metr je vybaveno automatickým brzdicím mechanismem proti prudkému otevření. Podhledová část víka je lakována na bílo dle stupnice RAL a pokryta ochrannou fólií.

koupit dveře onlineVystaveno na showroomu

technické informace

Provedení: protipožární, zateplené
Umístění: strop
Víko: sendvičové - dřevěný rám vyplněný izolačními materiály je opláštěn pozinkovaným plechem; podhledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií
Zateplení: ano, k = 1,8 W / m2.K
Požární odolnost: ano, 60 minut
Barva rámu: bílá

fotogalerie

nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz