Stahovací schody Verticale

hlavní obrázek

Pro montáž do svislé stěny jsou určeny stahovací schody Verticale. Jsou vhodné pro občasný přístup do zvýšených částí sousedních prostorů i podkroví z místností, kde by pevné schodiště zbytečně zabíralo místo. Po složení se celé schody schovají v sousedním prostoru, z přístupové strany je viditelné víko, které zcela zakrývá montážní konstrukci. Manipulace se stahovacími schody pomocíovládací tyče je jednoduchá a díky použité technologii i bezpečná.

Stahovací schody Verticale se skládají z rámu, víka a skládacího schodiště. Rám je z válcového profilovaného plechu a ve stěně se bezpečně utěsní. Víko je jednoduché z 16mm silné dřevotřísky bez povrchové úpravy. Konstrukce schodiště je z galvanicky zinkované oceli s výlisky ve tvaru S, které se ve spoji skládají a rozkládají jako harmonika. Garantovaná nosnost schodiště je 200 kg. K dispozici je standardní verze a různé varianty podle parametrů stavebního otvoru.

Stahovací schody Verticale pro montáž do svislé stěny mají z přístupové strany povrchovou úpravu v bílé barvě dle stupnice RAL opatřenou ochrannou fólií.Barva schodnic je černá na pozinkované oceli. Konstrukce schodů zajištuje bezpečný výstup a nášlapný povrch je protiskluzový. Schody se dají rychle rozložit a stejně rychle složit, jejich ovládání nevyžaduje žádnou přípravu. Objednejte si stahovací schody Verticale.

koupit dveře online

technické informace

Provedení: standard
Umístění: svislá stěna
Víko: jednoduché - surová dřevotříska tl. 16 mm bez povrchové úpravy
Zateplení: ne
Požární odolnost: ne
Barva rámu: bílá RAL
Barva schodnic: černá RAL + galvanický pozink

fotogalerie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz