Stahovací schody Lusso PP

hlavní obrázek

Jde o zateplenou, protipožární a protihlukovou variantu oblíbené řady Lusso. Stahovací schody Lusso PP disponují prověřenou konstrukcí, která se během dvou desetiletí vývoje neustále vylepšovala. Jsou určené pro zabudování do stropu a rozměry rámu včetně schodiště jsou variabilní. Umožňují rychlý a snadný přístup do podkroví a dalších stropních prostor a jsou snadno ovladatelné. Stahovací schody Lusso PP jsou vybaveny izolačními prvky, které z nich dělají vysoce odolný stavební prvek vhodný do míst s nadstandardními požadavky.

Stahovací schody Lusso PP se skládají ze sendvičového víka a kovového schodiště s pohyblivými díly na principu harmoniky. Víko je vyplněno tepelnou, protihlukovou a protipožární izolací, která zvyšuje ochranné parametry vstupu do podkroví. Požární odolnost byla ověřena Centrem stavebního inženýrství ve Zlíně a potvrzena certifikátem. Izolace plní současně funkci ochrany proti hluku a zateplení. Součinitel prostupu tepla má hodnotu 1,8 W/m2.Kh. což odpovídá izolačním vlastnostem stěny z plných cihel 30 centimetrů silné.

Stahovací schody Lusso PP představují vysoce sofistikovaný stavební prvek pro vstupy do stropních prostor. Otevírací systém pro rozměr víka delšího než jeden metr je vybaven brzdicím mechanismem proti prudkému otevření. To výrazně zvyšuje bezpečnost při manipulaci. Víko je opláštěné pozinkovaným plechem a podhledová část je natřena bílou barvou dle stupnice RAL a kryta ochrannou fólií.Schody jsou z galvanicky pozinkované oceli natřené černou barvou s protiskluzovou úpravou. Pro svůj rodinný dům, chatu či chalupu si zvolte právě stahovací schody Lusso PP.

koupit dveře onlineVystaveno na showroomu

technické informace

Provedení: protipožární
Umístění: strop
Víko: sendvičové - dřevěný rám vyplněný izolačními materiály je opláštěn zinkovaným plechem. Podhledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií
Zateplení: ano, k = 1,8 W / m2.K
Požární odolnost: ano, 60 minut - EI120/EI260/EW60
Barva rámu: bílá RAL
Barva schodnic: černá RAL + galvanický pozink

fotogalerie

nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz